SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Tomaszówka

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Ratowników 2
76-034 Sarbinowo

kom.: 503 490 440
http://tomaszowka.pl/

Opis

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy pokoje 2- oraz 3-osobowe z łazienkami oraz telewizorami. Nasz ośrodek położony jest blisko plaży, w odległości 300 metrów od wody. Pobliską szeroką plażą można spacerować do sąsiadujących Gąsek i Chłopów. Bardziej wytrwali piechurzy także znajdą tu wymarzone miejsce na bardziej odległe trasy piesze. „Tomaszówka” położona jest w spokojnej okolicy i dlatego doskonale nadaje się do wypoczynku rodzin z dziećmi oraz seniorów.

Lokalizacja

Sarbinowo
ul. Ratowników 2, 76-034 Sarbinowo

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu