SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Kamienica Mielno

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Kościuszki 11D
76-032 Mielno

kom.: 690 007 530
fax.: 94 318 98 04
http://www.kamienicamielno.pl/

Opis

Z myślą o naszych Gościach przygotowaliśmy przestronne pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe z łazienkami. Każdy pokój posiada łóżka, stoliki nocne, pojemną szafę, komodę z lodówką, czajnik, stolik z krzesłami, telewizor LCD, a także bezpłatny Internet Wi-Fi. Dodatkowo każdy pokój posiada zadaszony balkon, z których większość ma widok na morze lub deptak na ulicy Kościuszki.

W cenę noclegu wliczone są śniadania w mieszczącym się na parterze budynku Bistro Kamienica. 

Lokalizacja

Mielno
ul. Kościuszki 11D, 76-032 Mielno

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu