SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Ośrodek Wypoczynkowy EGM-ŁAZY

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Morska 5
76-002 Łazy

tel.: 94 318 29 18
tel.: 94 318 29 48
kom.: 695 060 576
http://egm.com.pl/

Opis

Nasz obiekt posiada pokoje 2- oraz 3-osobowe z możliwością dostawek w budynkach dwukondygnacyjnych oraz siedem 4-osobowych rodzinnych domków campingowych. Proponujemy Państwu także pokoje typu Studio – to 2 połączone pokoje, dla rodzin 2+2 w wersji Komfort.

Każdy z naszych pokoi oraz każdy domek posiada własną łazienkę oraz lodówkę. Pokoje znajdują się 2-kondygnacyjnych pawilonach i w zdecydowanej większości mają balkony.

Posiadamy także zagospodarowany i bardzo zielony teren ośrodka, na którym znajdują się place zabaw, boiska do gry w piłkę siatkową i do piłki ręcznej lub nożnej. W budynkach mieszkalnych i na terenie ośrodka znajduje się kilka specjalnych sal, w których organizowane są zabawy i programy rozrywkowe dla dzieci. Starszym nasz ośrodek proponuje ping-ponga. Dla chętnych zapewniony jest dostęp do Internetu.

Dodatkowo nasz ośrodek posiada basen kąpielowy z brodzikiem dla dzieci z podgrzewaną wodą. Wieczorem nasi Goście często spotykają się podczas biesiady przy ognisku lub grillu. Naszym Gościom podczas pobytu proponujemy smaczne domowe jedzenie w naszej stołówce. Dla zmotoryzowanych jest zorganizowany ogrodzony i dozorowany parking.

Lokalizacja

Łazy
ul. Morska 5, 76-002 Łazy

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu