SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Herbals&SPA – Tree&beach House

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. 6 Marca 2
76-032 Mielno

kom.: 531 777 111
http://www.herbalsglamping.eu/

Opis

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy ekskluzywne namioty wkomponowane w krajobraz pasu pomiędzy Jeziorem Jamno, a wybrzeżem Bałtyku. Nasz namioty wyposażyliśmy w komfortowy i gustowny sposób, otaczając ziołami i żywą roślinnością.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy miejsce na ognisko, sezonowy basen, ogródki ziołowe oraz huśtawki na drzewach. Przygotowaliśmy dla Państwa także moc atrakcji na wodzie, między innymi pływające jacuzzi, saunę kominkową oraz tężnię solankową. 

Lokalizacja

Mielno
ul. 6 Marca 2, 76-032 Mielno

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu