SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Kuchnia Staropolska u Babci Maliny

blisko centrumDodaj do ulubionych

Opis

Nasza restauracja czynna jest w okresie letnim od 15 czerwca do 15 września. Kuchnia Staropolska u Babci Maliny stała się hitem pomorza. Zajęliśmy także 4 miejsce jako najlepszy lokal na całym wybrzeżu w opinii czytelników gazety „Głos Wybrzeża”, z uwagi na niekonwencjonalny wystrój i atmosferę, a to między innymi kuter rybacki i wóz drabiniasty jako drink bar, łódki i beczki jako siedziska i stoły. Tu również co wieczór odbywają się dancingi przy zespole muzycznym do białego rana.

Receptury oraz gramatury potraw są naszą tradycją, którą skrupulatnie przestrzegamy dla smaku podniebienia i rozkoszy każdego klienta.

Lokalizacja

Sarbinowo
ul. Nadmorska 108, 76-034 Sarbinowo

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu