SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Kite Mielno

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Nadbrzeżna 12/5
76-032 Mielno

kom.: 883 793 783
kom.: 506 111 573
http://kitemielno.pl/

Opis

Kite Mielno oferuje Państwu:
- przejażdżki na bananie,
- rejs motorówką,
- naukę kitesurfingu,
- imprezy firmowe.

Przejażdżka na bananie lub kole WOW to niezapomniana wakacyjna przygoda. Banan dostosowany jest maksymalnie dla 8 osób. Czas trwania przejażdżki to 15 minut. Natomiast koło WOW przeznaczone jest dla maksymalnie 3 osób, a przejażdżka trwa 10 minut.

Rejs motorówką to ekstremalne szaleństwo na morzu lub spokojny rodzinny rejs. Rejs motorówką trwa 15 minut. Maksymalnie w rejs może wypłynąć 6 uczestników. Prowadzone są one przez doświadczonego Sternika Morskiego, odpowiadającego za bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Nauka kitesurfingu to adrenalina, emocje oraz niezapomniane emocje. W tej ofercie posiadamy kurs dla początkujących, średniozaawansowanych oraz dla zaawansowanych. Każdy z kursów trwa po 4 godziny. Cena kursu zawiera opiekę doświadczonego instruktora, wypożyczenie całego sprzętu na czas zajęć, wypożyczenie pianki oraz darmowe wypożyczenie deski SUP na 1 godzinę. Sprzęt, na którym odbywają się zajęcia jest co roku wymieniany na nowy, dzięki czemu nauka jest przyjemna i bardziej efektywna.

Świadczymy także kompleksowe usługi w zakresie organizacji imprez firmowych oraz event’ów na plaży. Nasze koncepcje realizujemy w oparciu o aktywności sportowe połączone z zabawą i integracją wszystkich uczestników. Do Państwa wyboru pozostawiamy:
- naukę kitesurfingu.
- naukę windsurfingu,
- wakeboarding,
- pływanie na deskach SUP,
- pływanie na bananie,
- przejażdżki na łodzi motorowej.
- żeglowanie na katamaranie,
- grill na plaży,
- turniej w siatkówkę,
- buble football,
- quady,
- paintball. 

Lokalizacja

Mielno
ul. Nadbrzeżna 12/5, 76-032 Mielno

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu